XI. Regionális fotópályázat

XI. Regionális fotópályázat pályázat képe

A Soproni Fotóklub ismét meghirdeti regionális fotópályázatát Sopron és vonzás-körzetében élő alkotók számára, a Magyar Fotográfia Napja tiszteletére.

A pályázat témája kötetlen (kivéve akt). Szerzőnként 5 db kép adható be JPEG formátumban.  A képek hosszabbik oldala 4800 pixel, felbontás 300 dpi, max. 4 Mb, ekkora méretben kérjük be, ha elfogadásra kerül a kép.

A feltöltendő kép max. 2 Mb, 1920x1080 pixel, 300 dpi.

A fájlok elnevezése a kép címe legyen a magyar helyesírás szabályai szerint.

A pályázati anyagot - regisztrálás után - a Fotóklub honlapján, www.sopronifotoklub.hu oldalon lehet feltölteni vagy előzetes megbeszélés után a klub tagjainak leadni.

Beadási határidő: 2023. augusztus 14.

Támogatás 4000 Ft, melyet a Soproni Fotóklub számlájára kérünk átutalni.

Cib bank: 10700426-43389706-51100005.

A megjegyzés rovatba a pályázó neve és a támogatás szó kerüljön.

A beérkezett képeket a Soproni Fotóklub tagjaiból álló zsűri nyilvánosan értékeli 2023. augusztus 17-én 17 órakor.

Helyszín: Széchenyi tér 2. (az udvar bal oldalán lévő félemelet).

Az elfogadott képek kiállításra kerülnek a Magyar Fotográfia Napja alkalmából rendezett 3 napos szabadtéri kiállításon a Várkerületen, a Mária-szobornál szeptember 1-3 között.  A képek a kiállítás után az alkotók tulajdonába kerülnek.

A beérkezett alkotások abban az esetben kerülnek értékelésre és kiállításra, ha minimum 15 fő jelentkezik a pályázatra. Kevesebb jelentkező esetén a támogatást vissza-adjuk a pályázóknak.

Információ kérés: contest@sopronifotoklub.hu, 30/300-3384 (Hipságh Gyöngyi) vagy a Fotóklub tagjaitól.