6. Nemzetközi Hűségnapi Fotópályázat és Kiállítás / 6th International Photocontest and Exhibition to the Day of Fidelity

6. Nemzetközi Hűségnapi Fotópályázat és Kiállítás / 6th International Photocontest and   Exhibition to the Day of Fidelity  pályázat képe

results/eredmény

RULES EN HU Status List

A PÁLYÁZAT KIÍRÓJA:
Soproni Fotóklub Egyesület Hungary 9400 Sopron, Bécsi út 4.

Beküldési határidő: 2017. november 10.
Zsűrizés időpontja: 2017. november 19.
Kiértesítés időpontja: 2017. december 05.
Díjátadás és kiállítás: 2017. december 16. Díjak és CD katalógus postázása: 2018. január 29.

KIÁLLÍTÁS:
Helyszín: Soproni Erdészeti Múzeum (9400 Sopron, Templom utca 4.)
Díjátadó és vetített kiállítás időpontja: 2017. december 16. 1500
2017. december 16. 1600

PÁLYÁZATI KATEGÓRIÁK:
A Nyitott monokróm
B Nyitott színes
C Speciális téma: kreatív

RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK:
A pályázat nyitott, azon foglalkozástól, életkortól és lakóhelytől függetlenül bárki részt vehet, kivételt képeznek a zsűri tagjai és a kiállítás szervezői. Egy szerző kategóriánként 4 - 4 képet küldhet be.A felvételek hagyományos vagy digitális technikával egyaránt készülhetnek, azonban a végső képet csak digitális fájlban fogadják el a rendezők JPG formátumban. Ugyanazon képet nem lehet több kategóriában nevezni. A kiállítás megfelelő propagálása céljából a képeket a rendező szabadon felhasználhatja a szerző nevének feltüntetésével, de felhasználási díj fizetése nélkül. A pályázónak teljes mértékű szerzői és személyiségi jogokkal kell rendelkeznie a beadott pályamű fölött. A szervező nem vállal felelősséget az ezek hiányából eredő jogvitákban. A zsűri döntése végleges és nem vitatható. Minden pályázó 1db digitális katalógust kap a kiállítás anyagából. Pályázatot csak érvényes nevezési lappal és a kifizetett nevezési díjjal fogadunk el. A szerzők a kép beadásával tudomásul veszik a pályázati feltételeket.

KÉPEK BEKÜLDÉSE:
Formai követelmények:
A képeket a klub honlapján (www.sopronifotoklub.hu) lehet feltölteni 2016. augusztus 1-től. JPG kép, 8-10 tömörítéssel, sRGB színmód. A vízszintes oldal mérete maximum 1024 pixel, a  függőleges oldal mérete maximum 1024 pixel, 300 dpi. A kép fájlmérete ne haladja meg az 1 MB-ot. A képek elnevezése: Négy csoportban, köztük kötőjellel elválasztva. Első csoport a kategória betűkódja és a kép sorszáma, a második csoport az ország ISO kódja, harmadik csoport a kép szerzőjének teljes neve, negyedik csoport a kép címe.

pl.: A1_UK_John Smith_Dream.jpg

Postacím:
Soproni Fotóklub
9400 Sopron, Bécsi út 4.
HUNGARY
E-mail cím: contest@sopronifotoklub.hu

NEVEZÉSI DÍJ:
Részvételi kategóriák számától függetlenül: 20 €.
Fizetés módja: PayPal: contest@sopronifotoklub.hu
A megjegyzés rovatba kérjük beírni a pályázó nevét!
A nevezési díj a pályázati anyaggal együtt készpénzben is elküldhető!
Amennyiben a pályázó nem fizeti ki a nevezési díjat a beküldési határidőig, a
pályázati anyaga automatikusan elutasításra kerül!

DÍJAZÁS KATEGÓRIÁNKÉNT:
FIAP arany
FIAP ezüst
FIAP bronz
6 db Kékszalag
MAFOSZ különdíj

ZSŰRI TAGJAI:
Albert Kriegler (AT) ESFIAP, ESVÖAV, M-VÖAV, Hon-ÖGPh
Folcz Tóbiás (HU) EFIAP, E-MAFOSZ/s
Szabó Béla (HU) EFIAP, E-MAFOSZ/g, Hon Es-ÖGPH
Póttag: Nagy Bertold (HU) AFIAP

KIÉRTESÍTÉS ÉS KATALÓGUS: